Mam na imię Katarzyna (ona/jej) i zapraszam Cię na indywidualną konsultację seksuologiczną.

Jeśli potrzebujesz rozmowy dotyczącej seksualności, bądź czujesz, że przeżywasz trudności w tym obszarze, to zapraszam Cię na indywidualną konsultację seksuologiczną. Poniżej napisałam kilka słów o tym jak wygląda konsultacja.

Indywidualna konsultacja seksuologiczna opiera się na rozmowie z klientem/klientką w celu poznania problemu. Wywiad przeprowadzam w atmosferze szacunku i uważności dla potrzeb i wrażliwości problemu. Zdarza się, że pytania zadawane przeze mnie mogą być krępujące. To normalne, ponieważ nie uczono nas jak rozmawiać o seksie, seksualności, ciele. Pytania mają za zadanie pomóc mi uzyskać pełen obrazu sytuacji, aby dojść do sedna problemu, jednak to Ty decydujesz jak i czy w ogóle chcesz na nie odpowiedzieć.

Indywidualna konsultacja seksuologiczna może być pomocna w sytuacjach, kiedy odczuwasz ból w trakcie stosunku albo straciłaś/straciłeś ochotę na seks. Jeśli z niejasnych dla ciebie przyczyn masz problem z utrzymaniem erekcji.

Indywidualna konsultacja seksuologiczna może skupiać się na edukacji seksualnej, pracy z przekonaniami dotyczącymi obrazu ciała, seksualności, seksu i sposobów jego przeżywania i realizacji.

Konsultacja obejmuje zagadnienia związane z: przedwczesnym wytryskiem, zaburzeniami orgazmu,
niemożnością odbycia stosunku, bólem odczuwalnym podczas stosunku, rutyną w związku, zwiększeniem satysfakcji seksualnej, specyficznymi potrzebami partnera/partnerki

Indywidualna konsultacja seksuologiczna nie jest wizytą lekarską, nie ma potrzeby, aby się na niej rozbierać. Nie przepisuję również leków ani nie wystawiam zwolnień lekarskich.

Spotkanie konsultacyjne trwa 50 minut. Cena konsultacji indywidualnej wynosi 200zł.

Szczecin, ul. Unisławy 20A/5 lub Online
Online

Umówić spotkanie można drogą telefoniczną lub mailową

  • 786 630 162
  • kontakt@edukacjapozanurtem.pl

Konsultacja online jest płatna z góry, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania.